Jade Beach Club

Author: Yorum yapılmamış Share:

Kurulduğu yıldan itibaren Yılancı Burnu’nu Kuşadası’na ve Türk turizmine kazandıran Jade Beach Club, kaliteli işletme anlayışı ve müşteri odaklı bakışaçısı ile Kuşadası’nı 13 yıldır en iyi şekilde temsil ediyor. Daha iyi hizmet vermek için sahibi olduğu Jade Beach Club’u her yıl geliştiren Tibet Özer; kusursuz hizmeti amaçladıklarını ve bunun için ekibiyle birlikte özverili bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

13. Yıla özel dekoru, akdeniz mutfağının en leziz tatlarını sunan restaurantıyla, ev sahipliği yaptığı özel etkinliklerle ve başarılı konserleriyle sık sık ulusal ve uluslararası basında adını duyduğumuz Jade Beach Club’un bünyesinde; konser-düğün-event alanı, dalış kulübü, çocuk kulübü, gece kulübü, kafeterya, kahvalti salonu ve restaurant bulunmakta. Her yıl yerli ve yabancı turisti ağarlayan Jade Beach Club 13 yıldır en çoşkulu yaz konserlerini gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz yıllarda yerli ve yabancı pekçok sanatçıyı Kuşadalılar’la buluşturan Jade bu yıl 14.yılına özel Trio Mimarlık tarafından uygulanan yepyeni bir dekorasyonla karşımızda olacak.

Kuşadası Jade Beach Club bu yaz 14 yaşında

Jade’ in tasarımını yaparken renklerin en güzel tonlarını barındıran Ege denizinden esinlenen Mimar Mehlika Mihoglu ve Mimar Selin Ok, canlı renkler, keyifli localar, kendinizi şımartacağınız özel bistrolar Jade Beach Club’ın dikkat çeken özelliklerinden sadece birkaçı olduğunu belirttiler.Jade Beach Club Kapılarını 27 Mayısda Açıyor
Bu yaz da sürpriz etkinlikler ve sevilen santçılarla konserler planladıklarını söyleyen Tibet Özer, “Kalitelimizden ödün vermeden, yepyeni bir konseptle eğlence dolu yaza hazırız. 14. yılımız dolayısıyla çoşkumuz ve enerjimiz her zamankinden de yüksek. Herkesi güneşin ve eğlencenin merkezine bekliyoruz” dedi.

Previous Article

Club Mascaras

Next Article

Ömer Holiday Resort

You may also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir